poszukiwane pamiątki związne z klubem

PostWysłany: Czw 22:39, 20 Gru 2007    Temat postu: poszukiwane pamiątki związne z klubem

Komunikat:

Twórcy kroniki lędzińskiego sportu zwracają się do osób posiadających różnorakie zdjęcia, dokumenty, pamiątki (wycinki gazet, bilety, wspomnienia w jakiejkolwiek formie) obrazujące historię 13 sekcji sportowych, które funkcjonowały w 75-letniej historii klubu, o kontakt z władzami MKS-u lub w celu ich udostępnienia (np. poprzez wykonanie skanów). Można także kontaktować się ze mną (namiary w dziale redakcja), a ja udostępnie potrzebne dane. Wspomniane materiały byłyby wykorzystane przy uzupełnieniu kroniki ledzińskiego sportu.

Liczymy na odzew i zrozumienie!!!

Ostatnio zmieniony przez underek dnia Czw 22:49, 20 Gru 2007, w całości zmieniany 2 razy
luk1988

Dołączył: 29 Mar 2006

PostWysłany: Czw 23:05, 20 Gru 2007    Temat postu:

ja mam pewne materialy przy pomocy ktorych wlasnie oprawcowalem ta historie glebsza Wink

Dołączył: 25 Lis 2007

PostWysłany: Nie 15:36, 23 Gru 2007    Temat postu:

Dziękuję Marcinowi za poruszenie tego tematu. Czy ktoś posiada zdjęcia z meczu Górnika Lędziny o II ligę w Częstochowie a tkże sekcji bokserskiej , hokieja na lodzie, atletyki, podnoszenia ciężarów oraz inne pamiątki z tych dyscyplin Górnika Lędziny.

chudy84
Trampkarz

Dołączył: 07 Maj 2008

Skąd: ZIEMOWIT