Śpiewnik

19Hanys94

Dołączył: 03 Maj 2008

PostWysłany: Nie 17:51, 25 Maj 2008    Temat postu: Śpiewnik

Co Powiecie na stworzenie spiewnika?? Wiem ze jest juz pare ale tutaj kazdy cos wrzuci Smile ja zaczynam.

1.Piątek, Świątek, Czy niedziela nam MKS Gole strzela,
Piątek, Świątek, Czy niedziela nam MKS Gole strzela

2. (Na Strony)
KTO WYGRA MECZ ?? (1 storna)
GKS !! (2 strona)
KTO ?? (1 strona) ...
GKS !!
KTO ??
GKS GKS GKS !!!!

Ostatnio zmieniony przez 19Hanys94 dnia Nie 17:52, 25 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Misiek
uliczny gracz

Dołączył: 03 Maj 2008

Skąd: Ziemowit

PostWysłany: Nie 22:24, 25 Maj 2008    Temat postu:

Jak co to nie GKS tylko MKS, na nadwiślanie próbowaliśmy tak robić ale z drugiej strony nie odpowiadal
1. Niema lepszego od MKS-u naszego *2
2. Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie, w mojm sercu MKS i na dobre i na złe *2
3. Zawsze i wszędzie MKS panował będzie *4
4. Do boju, do boju, do boju MKS *2
5. MKS-ie jesteśmy z tobą, nie opuścimy cie, nigdy cie nie zdradzimy bo my kochamy cie!!
6. MKS gol nananananananananana
7. Literka M, Literka K, Literka S jak MKS lalalalalalalallalal
8. Tańczymy labada, labada labada, tańczymy labada małego walczyka hej. Tańczą go kibice, kibice, kibice, Tańczą go kibice, Lędziny MKS
9. Jakiś tłum przez miasto gna, MKS dziś z (nazwa miasta) gra, w kasach już biletów brak, cały stadion pęka w szwach. W góre serca każdy z nas, dziś MKS gra dla nas, dziś wygra MKS bo (nazwa klubu) słaby jest.
10. Kazimierz Rozmysłowski to jest trener, który dla Lędzin zrobił wiele, kto nie wierzy niech zobaczy jak MKS walczy!!! Nawet z (nazwa miasta potem klubu), przed nami padnie na kolana, kto nie wierzy niech zobaczy jak mks walczy.
11. Nie dla nas jest porażki smak, nie dla nas jest forma zła, czekaliśmy już tyle lat teraz pora na miszcza.
12. Dziś MKS gra sia lalalalalala, (miasto) naszczela sia lalalalala
13. Wczoraj obiecałaś mi napewno, że trzy punkty dziśaj będa, a my ufamy ci. Wiara nasza nie zachwiana, bo jest w tobie zakochana, swoich kibiców masz !!
14. Nie potrzabna mi kórwa, nie potrzabna mi dziewczyna, moja miłośc to MKS, ukochana ma drużyna.
15. Na zawsze wierni, na zawsze oddani, Lędzińskiemu MKS-owi najwierniejsi fani.
16. leo, leo, leo, lekto dziś wygra ważny mecz, oczywiście MKS, nasz kochany MKS. Im oddałem serce swe, kocham ją a ona mnie, leo, leo, leo le dwa kolory mienią sie.
17. MKS-ie kocham sie, tobie oddam serce swe, serce swe jedyne oddam mojej drużynie
18. Hej M, Hej K, Hej S, Lędziński MKS
19. Lędziny to miasto polskie, Lędziny to miasto śląskie, Lędziny to miasto górnicze, Lędziny na całe życie
20. To my kibice Lędzin, nie ma od nas lepszych, za klub za MKS, pójdziemy aż po życia kres!!!
Śpiewnik MKS Lędziny- Nadwiślan Góra
Anty góra
1. Chłopcy w górze tańczą na rórze
2. Ci z Nadwiślana nie zjedli śniadania