"Lędzińskie piekiełko"
Idź do strony Poprzedni  1, 2

PostWysłany: Wto 13:38, 11 Lis 2008    Temat postu:

szczerze to nie wiem czy mamy co na rade liczyc i burmistrza. to grono nauczycielskie i interesują sie głownie oświatą i szkołami, a na klub dają pewnie tylko tyle ile muszą... ale cieszy ze jest jakis odzew i chęć zdziałania czegoś wsród kibiców i osób związanych z klubem. jeśliby się pojawiły jakie działania w poprawy sytuacji iw klubie damy znać. dostałem sygnały że dobrze ze poruszyłem ten temat... zobaczymy co bedzie dalej:)

david88

Dołączył: 15 Lut 2008

PostWysłany: Wto 23:37, 11 Lis 2008    Temat postu:

Ja uważam, że grunt to znaleźć wspólny język między działaczami, kibicami i włodarzami miasta. szczerze uważam, że fundusze na klub w kasie miasta pewnie są. przy okazji przydałaby się lepsza ochrona kompleksu sportowego, bo nie wiem jak Wam...ale mnie cały Zalew śmierdzi jeszcze PRL-em...i to takim gierkowskim...zresztą jak to wygląda...klub nie ma funduszy na sprzęt piłkarski więc za sprzęt piłkarski sprzedaje lub wypożycza swojego zawodnika...transakcja wymienna...powrót do epoki przedmonetarnej jak dla mnie.

Osobiście nie uważam, iż klub dogorywa. Sytuacja owszem jest dramatyczna, ale jeszcze nie tragiczna i nie bez wyjścia. Dzięki takim ludziom jak Under czy Buła...czy były trener Rozmysłowski, klub ma szansę na dynamiczny rozwój. Tylko chcieć tego muszą wszyscy. Swoją drogą obciachowo trochę jak nasi biegają w koszulkach z PARTNERA....jak dla mnie...żenada...miasto traktuje klub niczym właśnie Partner śmieci...wszystko na wysypisko i udawać, że jest fajnie...no i pokazać się na spotkaniu z profesorem Safjanem...ehh...miasto to nie tylko gospodarka, przemysł, szkolnictwo...to również zaplecze sportowe!

bouni
uliczny gracz

Dołączył: 11 Mar 2008

PostWysłany: Wto 23:37, 11 Lis 2008    Temat postu:

no skoro interesuje ich oswiata czyli rozwoj umyslowy to rozwoj fizyczny tez powinien ich zainteresowac. A badz co bądz to wy (bo ja nie moge jeszcze) ich wybieracie i kazdy z nas ma prawo wymagac od nichby dzialali na nasza korzysc.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MKS Lędziny Strona Główna -> Liga - przed i po meczu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2