"Wspieramy Polską Piłkę Nożną" - darmowe stroje

GornikLedziny

Dołączył: 27 Wrz 2008

PostWysłany: Czw 18:14, 22 Kwi 2010    Temat postu: "Wspieramy Polską Piłkę Nożną" - darmowe stroje

Przeglądając siec natrafiłem na bardzo ciekawy konkurs Wink Nie wiem do kogo z tym uderzyć, więc zakładam temat na forum. Do rozdania jest 40 podwójnych kompletów strojów piłkarskich marki Umbro.

Niech prezes albo ktoś odpowiedzialny z klubu się tym zainteresuje, bo stroje leżą na tacy, a trzeba tylko wyciągnąć po nie rękę.

Cytat:
Wspieramy Polską Piłkę Nożną“ to pierwsza w Polsce inicjatywa mająca na celu wsparcie sportowców. Projekt realizowany jest w ramach programu „Wspieramy Polski Sport” i dedykowany polskim drużynom piłkarskim, bez względu na pozycję w klasyfikacji – od zespołów regionalnych aż do pierwszej ligi. Założeniem akcji jest wytypowanie – spośród wcześniej zgłoszonych – 40 polskich drużyn piłkarskich, które otrzymają po 2 komplety strojów sportowych marki UMBRO dla każdego z zawodników. Wsparcie finansowe udzielane będzie na podstawie zawieranych kontraktów sponsorskich.

Organizatorem i sponsorem projektu „Wspieramy Polską Piłkę Nożną“ jest sponsor Odry Wodzisław – Fortuna zakłady bukmacherskie. Patronat honorowy nad akcją objął Polski Związek Piłki Nożnej (PZPN).

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 14 maja 2010 roku o godzinie 24:00.

Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi 25 maja 2010 roku.

Aby wziąć udział w projekcie wystarczy:

*

reprezentować klub sportowy posiadający sekcję piłki nożnej, który ma osobowość prawną i jest zarejestrowany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,

*

zapoznać się z treścią regulaminu projektu oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy,

*

przesłać zgłoszenie do konkursu za pomocą formularza zgłoszeniowego, dostępnego tutaj, w terminie do dnia 14 maja 2010 roku (do godziny 24:00).

Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne i bezpłatne.

Akcja „Wspieramy Polską Piłkę Nożną” to już kolejna inicjatywa pro-sportowa, realizowana przez Fortunę zakłady bukmacherskie. Firma zorganizowała dwukrotnie podobny projekt na rzecz klubów piłkarskich w Czechach, gdzie posiada swoje przedstawicielstwo i od 20 lat prowadzi działalność związaną z zakładami bukmacherskimi. W latach 2008-2009 sfinansowała budowę i remonty ośrodków sportowych, a także ufundowała stroje sportowe. W tym czasie wsparcie rzeczowe lub finansowe otrzymało 232 spośród 855 czeskich drużyn, które zgłosiły się do projektu.

„Wspieramy Polską Piłkę Nożną” jest elementem projektu „Wspieramy Polski Sport”. Założeniem programu jest świadczenie pomocy materialnej opartej na kontraktach sponsorskich na rzecz polskich sportowców, zwłaszcza tych zrzeszonych w małych, regionalnych klubach. Akcją zostaną objęte różne dyscypliny sportowe, w tym: piłka nożna czy też siatkówka. Konkurs „Wspieramy Polską Piłkę Nożną”, który wystartował 29 marca 2010 jest pierwszą inicjatywą realizowaną w ramach programu.

wiecej informacji: [link widoczny dla zalogowanych]

pzdr,
PS. zarząd działać!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MKS Lędziny Strona Główna -> Liga - przed i po meczu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)