mail od Bogdana Harupy

PostWysłany: Pon 1:14, 19 Lis 2007    Temat postu: mail od Bogdana Harupy

musze się z wami czyms podzielić:

"Witam.

Z nieukrywaną radością odkryłem iż w końcu MÓJ klub jakim jest MKS Lędziny ( a tak naprawdę KS GÓRNIK Lędziny )

w którym grałem i miałem szczęście spotkać wielu wspaniałych piłkarzy i ludzi ma PROFESJONALĄ stronę internetową.

WIELKIE DZIĘKI !!!! Życzę wszystkiego dobrego i wiele zapału do pracy.

Bogdan Harupa

PS. Proszę pamiętajcie o tych chłopakach którzy dali tyle radości Lędzinom w latach 90-tych awansując do 3 ligi i ocierając się o 2-ligę.

Dziękuję w ich imieniu za pozycje BYLI ZAWODNICY. Niemniej my dalej chcemy coś dla tego klubu zrobić !!!!!!!"

Otrzymując takie maile coraz bardziej zdaje sobie sprawe jak wazne jest by klub miał dobrą strona internetową. Cieszę sie bardzo, oczywiscie w odpowiedzi dodałem że to głownie zasługa Zygi który tworzył stronkę. ale to daje motywacje do pracy, na razie smiało można powiedziec ze mamy najlepsze forum w naszej okregowce, a moze smialo mozna powiedziec że w nizszych ligach, dlatego nadal warto robic wszystko by tak dobrze działało. A i obiecuje że i stronka bedzie jeszcze lepsza.

lasman
Emeryt

Dołączył: 09 Kwi 2006

Skąd: Hołdunów

PostWysłany: Pon 10:58, 19 Lis 2007    Temat postu:

co tu dużo mówić, nasza stronka, forum, i klub musi się rozwijać, i iść do przodu Smile bo chyba wszystko idzie ku lepszemu... Forza MKS !

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MKS Lędziny Strona Główna -> Śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)