MKS zwycieżył w memoriale im. H.Jasińskiego!!!

PostWysłany: Sob 18:45, 26 Sty 2008    Temat postu: MKS zwycieżył w memoriale im. H.Jasińskiego!!!

MKS zwycięża w memoriale H.Jasińskiego:

Rewelacyjnie wypadła drużyna MKS-u Lędziny w III memoriale H.Jasińskiego w Bojszowach. Po zwycięstwie w finale z gospodarzami, zespołem GTS-u, to lędzinianom przypadło główne trofeum.

Ale po kolei. W grupie w pierwszym spotkaniu zremisowaliśmy bezbramkowo z Sokołem Wola. Drugi mecz, ze Stalą Chełm Śląski, toczył sie przy naszej przewadze, ale nasi zawodnicy nie wykorzystali kilku dogodnych sytuacji. Dopiero na 30 sekund przed końcem Tomek Matysek, po podaniu Grzegorza Bednarka, zdobył zwycięską bramkę. Ostatni mecz grupowy rozgrywaliśmy z TEAM-em Jasińskiego. Zwycięstwo w tym meczu dawało nam awans do finału, i nasi zawodnicy zwyciężąjąc 4:1 zapewnili sobie prawo gry o głowna nagrodę. Bramki zdobywali w ostatnim spotkaniu: Salamon 2, Gołaś oraz Karlik.

Oto inne wyniki naszej grupy i tabela:

TEAM Jasiński - Chełm 0:4
TEAM Jasiński - Wola 0:4
Chełm - Wola 4:2

1.Lędziny 7 pkt
2.Chełm 6 pkt
3.Wola 4 pkt
4.TEAM Jasińskiego 0 pkt

W drugiej grupie padły następujące wyniki:

Piast Bieruń Nowy - Polonia Międzyrzecze 3:2
Bojszowy - Pogoń Imielin 4:1
Imielin - Międzyrzecze 1:2
Bojszowy - Piast 4:0
Piast - Imielin 4:0
Bojszowy - Międzyrzecze 4:0

1.Bojszowy 9 pkt
2.Piast 6 pkt
3.Polonia 3 pkt
4.Imielin 0 pkt

W spotkaniu o 7 miejsce w rzutach karnych Pogoń wygrała z TEAM-em Jasińskiego 2:1, mecz o 5 miejsce zakończył się zwycięstwem (także w karnych) Polonii z Wolą w stosunku 1:0. Trzecie miejsce przypadło zespołowi Piasta, która zwyciężyła 1:0 z Chełmem Śląskim.

W wielkim finale spotkały się MKS Lędziny z GTS-em Bojszowy. Spotkanie ułozyło sie po myśli graczy MKS-u, którzy objęli prowadzenie po golu Krzyśka Firleja. Drugiego gola chwilę później dołożył Mateusz Roszak, wtedy na boisku zrobiło się nerwowo, bo ktoś zaczął manipulowac czasem, który..aż do meczu finałowego w razie przerw zatrzymywany nie był. Kary złapali Karlik oraz Matysek, a na parkiecie zostało trzech lędzinian przeciwko pięciu graczom GTS-u. Naszym graczom jednak dopisało szczęście i nie stracili bramki, a grając już w pełnym skladzie Tomek Matysek zdobył trzeciego gola i przesądził o losach meczu.

Królem strzelców turnieju został Dawid Kamieński z Bojszów - autor 5 goli, a najlepszym bramkarzem wybrano Szewczyka z Chełmu.

MKS Lędziny wybrał w następującym składzie: Łukasz Wajda, Krzysztof Mokry, Piotr Bomba, Grzegorz Bednarek, Krzysztof Salamon, Dawid Karlik, Mateusz Roszak, Tomasz Matysek, Łukasz Gołaś oraz Krzysztof Firlej. Trenerem oczywiście był, i nadal jest, Kazimierz Rozmyslowski:) Ponadto chłopaków doskonale jak zwykle masował Tomasz Naskręcki:) Na turnieju obecni byli także prezes Urbańczyk oraz kierownik Henryk Kostka. Dziękujemy także kibicom MKS-u którzy wiernie dopingowali swoich graczy:)

Gratulujemy i oby tak dalej:)!!!

oto fotki zwycięskiej drużyny:
[link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez underek dnia Sob 19:30, 26 Sty 2008, w całości zmieniany 7 razy
karlos
Manager

Dołączył: 29 Mar 2006

PostWysłany: Sob 18:51, 26 Sty 2008    Temat postu:

Czy tam masował to ja nie wiem Very Happy ale kiełbaski mu chyba wyjątkowo smakowały hehe Very Happy nie no żarcik . Liczy sie 1 miejsce !Smile

lasman
Emeryt

Dołączył: 09 Kwi 2006

Skąd: Hołdunów

PostWysłany: Nie 0:19, 27 Sty 2008    Temat postu:

przepraszam bardzo, a gdzie nazwiska tych 4 kibiców ? ja tam gardło zdzierałem Smile chociaz i tak mnie nie słyszeli Razz np. Karlos ja mu tak a on tak Razz a potem sie remisuje 0-0 Razz brawo MKS !

Klakier
Senior

Dołączył: 07 Sie 2007

PostWysłany: Pon 12:03, 28 Sty 2008    Temat postu: Congratulations!

Szczere gratulacje dla zwycięskiej drużyny! Oby równie udanie było w rundzie wiosennej... jeszcze raz wielkie brawa.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MKS Lędziny Strona Główna -> Śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)