Piast Leszczyny- MKS Lędziny 10 XI 2007, 13:30

Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 377

Pomógł: 3 razy
Skąd: Hołdynów

PostWysłany: Sob 14:21, 10 Lis 2007    Temat postu: Piast Leszczyny- MKS Lędziny 10 XI 2007, 13:30

O godzinie 13:30 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Piastem a MKS-em. We współpracy z Underkiem postaram się przeprowadzić relację live.

13:30- początek spotkania

Fatalne warunki rozgrywania meczu, bardzo podmokła i nierówna murawa boiska.

ok. 20' MKS przegrywa 0-1 po biernej postawie lędzińskiej obrony i wejściu napastnika Piasta

30' Kiler marnuje sytuację sam na sam

ok. 40' Magiera po dobrym dośrodkowaniu mija się z piłką na drugim metrze

Koniec pierwszej połowy, Piast prowadzi 1-0 i jest drużyną przeważającą, miał więcej okazji, z których jedną wykorzystał. Dużo wody, dużo walki, dużo przypadku. Kilka groźnych strzałów Piasta, które broni Mokry. Są jednak jeszcze szanse, by w drugiej połowie powalczyć o jakieś punkty.

Rozpoczęła się druga połowa.

49' Byłaby wyborna szansa dla MKS-u, sędzia jednak odgwizduje spalony

58' "Nic się nie dzieję" jak powiedział Underek, co oznacza, że nadal przegrywamy w Leszczynach

61' Kolejna niewykorzystana "setka" Kilera

63' Brona minimalnie pudłuje z 16 metrów

65' Zamieszanie w polu karnym MKS-u po tym, jak Mokry wypuszcza piłkę z rąk, nasi defensorzy wybijają z linii bramkowej

74' Wyrównana gra przy niezmieniającym się wyniku, dwa strzały MKS-u, w tym uderzenie Żółwika z 15 metrów w boczną siatkę

77' 2-0 :/ Leszczyny rozklepują naszą obronę i strzałem z 10 metrów podwyższają wynik

Samek protestuje, że był spalony i otrzymuje kartkę za dyskusje.

80' Pyskówka Magiery i druga żółta kartka, Lędziny w "dziesiątkę"

Rozpoczyna się 90 minuta meczu, wciąż 2-0

Doliczono 3 minuty

Sędzia odgiwzduje koniec pojedynku, przegrywamy 2-0. Jak powiedział Underek chyba zasłużenie. Nasz zespół zazwyczaj źle czuje się w takich warunkach, Leszczyny były nieco lepsze. Choć w drugiej połowie MKS próbował wyrównać, to nic nie wpadło, a druga bramka, a także czerwona kartka (nieszczęścia chodzą parami...) ostatecznie podcięły nam skrzydła...

PostWysłany: Sob 17:31, 10 Lis 2007    Temat postu:

dzieki poodel za relacja Smile skromno ale do rzeczy Smile a nie tak jak moje bazgroły Razz no ale wkoncu sie ktos znalazl chętny kto zrobił to za mnie Smile a co do meczu to co tu dużo mowic... trzeba grac dalej, za tydzien interesuja nas tylko 3pkt w meczu z Iskrą, wszyscy na stadion !!!