underek

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 1569

Skąd: Lędziny

PostWysłany: Sob 10:02, 06 Paź 2007    Temat postu: Urania - MKS, 06.10.2007. godz.15

zapraszamy na relację z meczu Urania - MKS:)

PostWysłany: Sob 14:59, 06 Paź 2007    Temat postu:

Urania Ruda Śląska - MKS Lędziny 2:1 (0-1)

15:00 - początek spotkania, sędzia gwizdnął po raz pierwszy

5' - pierwsze minuty ze wskazaniem na naszą drużynę, trener Rozmysłowski zastosował ustawienie 4-5-1

13' - rzut wolny dla gospodarzy ale pewnie broni Mokry, chwile wcześniej żółty kartownik ujrzał Brona za faul na przeciwniku

15' rzut rożny dla Uranii... Matysek wybija piłkę z linii bramkowej uff, mogło być 1-0

27' - nadal bez bramek, groźnie było bo gospodarze mieli rzut wolny z 20 metrów, ale strzał przeleciał nad poprzeczką, mimo to MKS gra dobrą piłkę

31' - GOOOOOOOOOL GOOOOOOOL GOOOOOOOOL
Firlej,Matysek,Samek, popisowa akcja naszych zawodników a ten ostatni umieszcza piłkę w siatce, owocuje dobra gra MKSu 0-1 !!!

45' - sędzia nie dolicza nic do pierwszej części spotkania, do przerwy 0-1 dla MKSu Lędziny Smile Urania głównie zagraża nam po stałych fragmentach gry, rzutach wolnych i rożnych, ale nic poza tym, todobry prognostyk przed drugą połową, a teraz przerwa 15 minut Smile

46' - drugie 45 minut meczu rozpoczęte

48' - mogło być 0-2, strzał Matyska z 20 metrów ląduje na spojeniu słupka z poprzeczką !

52' - Gooool, ale dla gospodarzy, tym samym remis 1-1, strzelcem bramki Stawowy, który uderzył skutecznie z 17m

56' - żółta kartka dla Bednarka, mecz się wyrównał, akcja za akcję, cios za cios...

60' - kolejny żółty kartonik, tym razem dla Sopla, warto odnotować strzał Brony z 25 metrów ale minimalnie obok słupka

65'- gospodarze uskrzydleni zdobyciem bramki... ale również straszymy, strzał Matyska nie celny

71' - żółta kartka dla Samka i zmiana Śliwa za Bronę

72' - Gol dla Uranii, strzelcem Baczewski, bez komentarza... 2-1

80' - Matysek do Magiery,ale obrońca Uranii wybija piłkę z linni bramkowej, mogło być 2-2

85' - Sowik i Gąsior odpowiednio za Gardawskiego i Mateusza Roszaka, ponadto poprzeczka ratuje naszą drużynę, a gospodarzy obrońca który wybił piłke ponownie z lini bramkowej po strzale jednego z naszych zawodników

90' - koniec spotkania, 2-1 dla Uranii niestety po dobrej grze naszego zespołu.